Ваше замовлення обробляється

Про компанию “Країна Здоров'я”

Історія мережі аптек "Країна Здоров'я" в Києві почалася в 2005 році в місті Васильків (Київська область). Якість роботи аптек публічно визнано в 2013 році. Це був непростий, але продуктивний шлях до мети. На сьогоднішній день наші аптеки в столиці та Київській області дарують своєму клієнту можливість придбати якісний товар за лояльною ціною з оперативною доставкою.

Наша мережа

Сьогодні аптечна мережа "Країна Здоров'я" представлена ​​24 аптеками розташованими в Києві та Київській області. Дізнатися про наші аптеки можна по емблемі у вигляді яскравого сонця. В оформленні аптечної мережі переважає поєднання синього і жовтого тонів. Відвідати будь-яку з них можна з 8:00 до 22:00. На нашому сайті Ви знайдете контактні телефон кожної аптеки в розділі «Наші аптеки».

У чому наші сильні сторони?

Ми не просто аптека - ми команда

Вас обслуговують професіонали в своїй справі, здатні не тільки оперативно, але і ефективно вирішити навіть самі непрості завдання.

Ми кропіткі і непохитні в своїй справі.

Наші фахівці невпинно працюють над тим, щоб процес обслуговування був максимально інформативним і комфортним.

Ми доступні для кожного

Наші аптеки постійно розширюють сферу послуг: в аптечній мережі "Країна Здоров'я" знайдеться все, працювати з нами приємно, просто і найголовніше - вигідно! Наш девіз «Турбота - найкращі ліки!» допомагає нам слідувати вірному напрямку в розвитку і вдосконалення мережі.

Наша стратегія

Стратегія аптеки "Країна Здоров'я" нерозривно пов'язана з її метою і полягає в забезпеченні суспільства усім необхідним для вирішення проблем зі здоров'ям.

Наші цінності

Турбота про клієнта

Наше завдання - створити мережу аптек, яка б стала центром допомоги для будь-якої людини, де б він міг отримати чіткі відповіді на свої питання, скористатися кваліфікованою допомогою. Ми намагаємося розширювати асортимент товарів, створювати максимальний комфорт, робити покупку лікарських засобів зручною і швидкою.

Якість продукту

Ми пропонуємо тільки сертифіковані і зареєстровані препарати від перевірених виробників.

Інноваційний підхід

Ми завжди на крок попереду своїх конкурентів: невпинно стежимо за новими розробками, технологіями ведення бізнесу, впевнено використовуємо їх у своїй роботі. Дозвольте нам допомогти Вам в непростий, але відповідальній справі - турботі про здоров'я - зателефонуйте нам за телефоном гарячої лінії 0 800 604 43 або «натисніть» кнопку зв'язку на сайті. Ми передзвонимо Вам у зручний для Вас час!

warning