Ваше замовлення обробляється

Вакцины

У мережі аптек "Країна Здоров'я" в Києві продаються ліцензовані вакцини, які пройшли відповідний контроль та мають весь пакет документів, що підтверджує якість медикаменту. При отриманні, зберіганні і відпуску препарату дотримуються всі умови «холодового ланцюга».

Щоб купити вакцину в одній з наших аптек, варто перевірити її наявність за певною адресою на сайті. Дізнатися, чи є медикамент в одній з аптек, можна, клікнувши по кнопці «купити». При відсутності вакцини на місці ми раді надати Вам її під замовлення.

Вибір медикаменту

У державних клініках щеплення роблять безкоштовно. При цьому пацієнт або батьки (якщо щеплення роблять дитині) можуть вибрати платний препарат іноземного походження. Про те, чи варто захищати свій організм, скориставшись платним складом, варто уточнити у лікаря. У будь-якому випадку, перш ніж придбати вакцину слід дізнатися її виробника, визначити склад.

Які бувають вакцини?

Всі існуючі вакцини, умовно поділяють на кілька груп:

  • живі. Така вакцина має в своєму складі ослаблений вірус. До групи відносять препарати від кору, поліомієліту, паротиту, БЦЖ, грипу, краснухи. Опинившись в організмі, вірусні частинки починають розмножуватися. Імунітет відповідає на процес виробленням антитіл, які й стають базою імунної системи проти інфекції;
  • інактивовані. Інакше такі вакцини називають «вбитими». Вони мають в своєму складі мікроорганізм, вбитий під впливом зовнішніх факторів. Такими речовинами захищаються від гепатиту А і коклюшу;
  • хімічні. Медикаменти з компонентами клітинних стінок. Такими засобами проводять вакцинації від гемофільної інфекції, кашлюку, менінгококової інфекції;
  • анатоксини. Вакцини з вмістом інактивованого токсину (використовуються при щепленні для захисту організму від правця);
  • векторні (від ротавірусної інфекції, вірусного гепатиту В);
  • асоційовані. Об'єднують в собі кілька компонентів від різних інфекцій, наприклад, АКДС.

Інфанрікс

Купити Інфанрікс, значить - придбати імпортний аналог АКДС. Вакцина застосовується для захисту організму від кашлюку, правця та дифтерії. Відмінність такої речовини від традиційної АКДС - у відсутності в складі цілісних клітин збудника кашлюку. У процесі створення медикаменту їх руйнують і витягають тільки ті антигени, які важливі для процесу створення імунітету. Фахівці нерідко радять використовувати препарат, оскільки він очищений і менш безпечний для організму.

Пентаксим

Ще одна альтернатива класичної АКДС, яка, крім збудників дифтерії, правця та кашлюку, містить антигени поліомієліту. При цьому антигенне навантаження на організм скорочене. Вакцинація дитини проводиться за звичайною схемою, тільки кількість щеплень скорочується з 5-ти до 4-х. Такий медикамент педіатри радять купити й використовувати у випадку з ослабленим імунітетом дитини.

Тетраксім

Ще меншу ймовірність розвитку побічних реакцій з боку організму може гарантувати вакцина Тетраксім. Це пояснюється наявністю додаткових компонентів - полісахариду Haemophilus influenzae виду В, кон'югированного з токсоїдом правця і ін.Цей аналог вигідніше за ціною: вартість вакцини менша приблизно в 2 рази (в порівнянні з Пентаксимом).

Крім описаних, в аптеках Києва можна купити вакцину Гексаксім, Тетракок, Бубо-Кок та ін.

Варілрікс

Дана вакцина є хорошим варіантом, якщо ви хочете бути повністю впевненими в ефективності препарату. Результативність становить понад 90%. При настанні звичайного клінічного випадку одна вакцина для дітей показує 100% захист, а при підтвердженому випадку віспи 88% в проведених клінічних випробуваннях. Відзначимо, що Варілрікс - це «жива вакцина», яка протипоказана особам з тяжким гуморальним або клітинним імунодефіцитом.

Превенар

Вакцина «Превенар» розрахована на захист дітей від таких захворювань як сепсис, менінгіт, пневмонія, бактеріємія, гострий середній отит, які викликаються пневмококовою інфекцією. Схема вакцинації проходить в 4 етапи. Досвід застосування цієї вакцини в розвинених країнах уже більше десяти років. Дана вакцина не має будь-яких гострих протипоказань і прекрасно уживається з застосуванням інших вакцин в цей період. Єдине протипоказання - підвищена чутливість і ослаблений організм під час гострих інфекційних і неінфекційних захворювань.

Застерегти дитячий або дорослий організм від хвороби зі 100% -ою безпекою для здоров'я легко з мережею аптек "Країна Здоров'я". Зареєструйтеся на сайті і оформіть замовлення всього за кілька хвилин. Якщо у Вас виникли питання, обов'язково зв'яжіться з нами.

Показати ще

У даній категорії немає товарів.

warning