ПРАВИЛА РОЗІГРАШУ 2 БІЛЕТІВ НА КОНЦЕРТ ДАНА БАЛАНА

ПРАВИЛА РОЗІГРАШУ 2 БІЛЕТІВ НА КОНЦЕРТ ДАНА БАЛАНА

1.Організатором розіграшу виступає ТОВ «СТОМЕД», мережа аптек Країна Здоров’я. Організатор безпосередньо самостійно проводить акцію.

2. МЕТА ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ: популяризація продукції інтернет-аптеки «Країна Здоров’я».

3.ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ:

Розіграш проходить с 17.09.-16.10.2018.  включно (далі — Період проведення розіграшу).

Організатор Розіграшу залишає за собою право припиняти і відновлювати проведення Розіграшу, а також змінювати умови розіграшу.

4.ПОДАРУНОК: 2 БІЛЕТИ НА КОНЦЕРТ ДАНА БАЛАНА

Переможець буде обраний випадковим чином, система сайту random.org автоматично визначає переможця, в залежності від послідовності у списку переможців. Один переможець отримує відповідно один приз, який визначається системою сайту random.org автоматично. Переможець не має можливості обміняти приз на інший зі списку або повернути отриманий приз на умовах обміну або грошової компенсації такого призу.

5.ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ:

Розіграш анонсується на сторінці мережі аптек «Країна Здоров’я» в фейсбуці, на сторінці мережі аптек «Країна Здоров’я»  в інстаграм, а також на сайті інтернет-аптеки «Країна Здоров’я», (далі — Територія проведення Розіграшу).

6.УЧАСНИКИ РОЗІГРАШУ:

З початку дати проведення розіграшу від 17 вересня 2018 року, всі  хто придбав продукцію в в інтернет-аптеці «Країна Здоров’я», зробив замовлення Viber чи Telegram  095 288 44 23 або через гарячу лінію 0-800-60-44-23 на суму від 500 грн одним чеком на дату початку розіграшу надано можливість прийняття участі в розіграші. Особа має право відмовитися від участі в розіграші, повідомивши про це будь-яким зручним для  неї способом.

Своєю участю в Розіграші Учасник Розіграшу (кожен з Учасників незалежно один від одного) підтверджують повну згоду з усіма умовами та правилами Розіграшу, а також зобов’язуються їх виконувати. Факт участі в цьому Розіграші означає ознайомлення і повну згоду всіх Учасників з умовами цих Правилами.

7.ПЕРЕМОЖЕЦЬ:

Переможця буде визначено 18.10.2018 р.

Переможця визначає безпосередньо Організатор, який виступає через своїх уповноважених осіб (далі, — представник Організатора).

Переможцем може бути обрано одну особу серед усіх учасників Розіграшу, що виконали всі умови та правила Розіграшу.

Визначення Переможця відбудеться за допомогою сервісу random.org 18.10.2018 р.  серед усіх  Учасників Розіграшу.

Учасник Розіграшу, який не виконав умови Розіграшу, не може бути обраним, як переможець.

Учасник Розіграшу, який не виконав умови та правила Розіграшу, або виконав їх не в повній мірі, не може бути обраним, як Переможець.

Оголошення переможця відбудеться 18.10.2018 р.

Результати Розіграшу будуть оприлюднені на офіційній сторінці у фейсбук та інстаграм.

8.УМОВИ ОТРИМАННЯ ПРИЗУ:

Представник Організатора зв’яжеться із Переможцем за допомогою особистого повідомлення в соціальній мережі «Facebook» або за допомогою номеру телефону вказаного при оформленні замовлення в інтернет-аптеці «Країна Здоров’я».

Ненадання Переможцем відповіді на запит представника Організатора в особистих повідомленнях  «Facebook» або за вказаним номером телефону до 22.10.2018р  буде означати відмову Переможця Розіграшу від отримання Призу.

Видача Призу здійснюється в одній з аптек мережа аптек «Країна Здоров’я» , надсилається Новою поштою чи на електронну адресу (за бажанням Переможця).

9.УМОВИ РОЗІГРАШУ:

Учасником Розіграшу стає фізична особа, яка в період проведення Розіграшу виконала наступні умови:

  1.  В період з  17.09.  по 16.10.2018
  2. Оформити замовлення  на СУММУ ВІД 500 ГРН будь-яким зручним способом, а саме:
  • Через сайт інтернет-аптеки Країна Здоров’я
  • Написати повідомлення  на  Viber або Telegram  095 288 44 23
  • Здійснити  дзвінок на гарячу лінію 0-800-60-44-23
  1. При оформлені замовлення обов’язково необхідно указати

ПІП та номер телефону

Серед Учасників Розіграшу, які виконали всі умови Розіграшу буде проведено Розіграш.

10.ОЗНАЙОМЛЕННЯ З УМОВАМИ ТА ПРАВИЛАМИ РОЗІГРАШУ:

З детальними правилами проведення Розіграшу можна ознайомитися на сайті «Країна Здоров’я».

Грошовий еквівалент вартості Призу не видається.

Переможець Розіграшу не має права вимагати від Організатора будь-якої іншої компенсації.

Переможець Розіграшу не може передати право отримання Призу в рамках цього Розіграшу та на умовах цих Правил будь-якій третій особі.

Отриманий Приз обміну та поверненню не підлягає.

Організатор не несе гарантійних зобов’язань по Призу, отриманому в рамках цієї Розіграшу та на умовах, зазначених в цих Правилах.

Переможець Розіграшу не може передати право отримання призу в рамках цієї Розіграшу та на умовах цих Правил третій особі.

Отриманий приз обміну та поверненню не підлягає.

Організатор не несе гарантійні зобов’язання по Призу, врученому в рамках цієї Розіграшу та на умовах, зазначених в цих Правилах.

Під «призом» слідує розуміти отримання 2 білетів на концерт ДАНА БАЛАНА, який відбудеться 01.11.2018  о 19:00 в м. Києві в Палаці Спорту.

11.ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ ТА НАДАННЯ ЗГОДИ УЧАСНИКОМ РОЗІГРАШУ ТА ПЕРЕМОЖЦЕМ РОЗІГРАШУ:

Своєю участю в Розіграшу Учасник Розіграшу (кожен з Учасників) та Переможець Розіграшу (незалежно один від одного, тобто кожен) надають Організатору згоду на обробку своїх персональних даних, у розумінні Закону України «Про захист персональних даних», та згоду здійснювати їх використання, виступати володільцем або розпорядником бази персональних даних, що утворилися в такий спосіб. Такі дані, у відповідності до вимог законодавства, що регулює правовідносини, пов’язані із захистом персональних даних є захищеними, обробляються та використовуються в рамках всіх правовідносин за умовами цієї Розіграшу. Усі правовідносини, пов’язані із обробкою та захистом персональних даних, регулюються відповідним законодавством.

Організатор гарантує, що персональні дані зберігатимуться та оброблятимуться у відповідності з вимогами Закону України «Про захист персональних даних».

Якщо Організатором буде заплановано фото та/або відео-зйомка, то Учасник Розіграшу (кожен з Учасників) та Переможець Розіграшу своєю участю в Розіграшу (незалежно один від одного, тобто кожен) надають Організатору таке право на проведення (організацію) ним фото- та/або відео-зйомки з участю Учасника Розіграшу та/або Переможця в рамках Розіграшу без будь-яких компенсацій та відшкодувань.

Учасник Розіграшу (кожен з Учасників) та Переможець своєю участю в Розіграшу (незалежно один від одного, тобто кожен) підтверджують і надають згоду на те, що їхні імена та фотографії можуть бути опубліковані та використані Організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, що стосуються Розіграшу, в рекламних цілях засобом і методами, які не порушують чинне законодавство України.

Будь-який Учасник Розіграшу (кожен з Учасників) та Переможець Розіграшу має право відмовитись від цієї згоди (що вище вказана), якщо надішле письмову відмову Організатору Розіграшу.

12.ІНШІ УМОВИ:

Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила.

Будь-які зміни затверджуються наказом Генерального директора Організатора.

Повідомлення про доповнення або зміну Правил буде оголошено на сайті «Країна Здоров’я» , на сторінці в фейсбук або інстраграм.

У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, та/або спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.